Intervistë me një burrë të ndaluar në aeroport për shkak të madhësisë së penisit

" Më i madh se sa mund ta kisha imagjinuar " - ky është pikërisht mendimi që vjen në mendje kur të shihni fryrjen në pantallonat e tij. Cristian Biello është pronari krenar i penisit më të madh në qytetin e tij dhe sot ai pranoi të na tregojë sesi ka ndryshuar jeta e tij që kur madhësia e penisit të tij pothuajse u dyfishua!

- Pra, Cristian, një penis i madh është ajo çka të gjithë burrat duan dhe ajo çka ëndërrojnë të gjitha gratë. Ju jeni mjaft me fat që e keni atë avantazh. A ka qenë gjithmonë kështu? Apo keni kaluar një teknikë apo trajtim të ndërlikuar?

- Ndoshta do të mbeteni të mahnitur kur e dini se deri para isa kohësh kisha turp të vishja rrobabanjo të ngushta në det. Unë kisha një penis aq të vogël sa nuk mund të vërehej, edhe pse mbaja rroba shumë të ngushta.

- Dhe ndiheshit keq për këtë fakt?

- Sigurisht! Edhe kur mbaja pantallona trupi im nuk ishte shumë i ndryshëm nga ai i një gruaje. Penisi im ishte i gjatë vetëm 10cm! Nëse shikoni disa nga fotot e mia të vjetra, do ta vini re gjithashtu. Dhe është gjithashtu e lehtë të kuptosh pse po përpiqesha të shmangja të isha rreth një gruaje me çdo kusht.

- Eshte e vertete! Por na tregoni, si keni arritur të rritni madhësinë e penisit tuaj? Kam dëgjuar që për shkak të madhësisë tuaj ju jeni futur në disa situata të vështira!

- Po, pata disa perpipeci. Ju me siguri po i referoheni historisë së aeroportit dhe vajzës në autobus, apo jo?

- Po , po flas për ato! Unë besoj se ata janë më të njohurat!

- Dy muaj më parë, më duhej të shkoja nga Roma në Londër. Fluturimi ishte në kohë dhe gjithçka shkoi pa probleme, derisa më ndaluan pas kontrollit të detektorit metalik. Zyrtarët doganorë menduan se mbaja diçka të paligjshme mes këmbëve, si armë, dhe vendosën të më kontrollojnë. Ata thanë se kishte diçka që qëndron pranë ijëve.

- Dhe si e kontrolluan?

- Rojet e sigurisë më pyetën se çfarë kisha midis këmbëve dhe pa siklet u thashë atyre se ishte penisi im. Askush nuk më besoi, sidoqoftë, më duhej të zhvishesha para agjentëve. Dhe kur e panë këtë, ata ishin pa fjalë! Përfundimisht ata kërkuan falje dhe më lanë të shkoj. Tani, sa herë që marr avionin, më duhet të vish pantallona të shkurtra çiklizmi, të cilat janë shumë të shtrënguara, kështu që ata ta kuptojnë që nuk mbaj armë të fshehura.

- Oficerët me siguri nuk u kërkojnë të gjithëve të zhvishen! Mirë, po në lidhje me historinë e vajzës në autobus? Nuk ndodhi kaq kohë më parë, apo jo?

- Jo, vetëm një muaj më parë. Si zakonisht, mora autobusin për tu kthyer në shtëpi nga puna. Ishte piku dhe kishte aq shumë njerëz sa ishte e vështirë të merrej frymë. Të gjithë ishim të shtypur kundër njëri-tjetrit, por unë isha më me fat sepse pranë meje ishte një vajzë e bukur. Në fillim isha pak në siklet sepse penisi im po shtypte pikërisht kundër këmbës së saj dhe ajo e ndjeu atë.

- A nuk u përpoq të të largonte?

- Jo, përkundrazi, para se të dilte ai më buzëqeshi dhe pa thënë asgjë më dha një shënim me numrin e saj.

- Me sa duket ajo ishte shumë e impresionuar!

- Me sa duket. Tani dalim së bashku dhe ajo më rrëfeu se ishte e tronditur nga madhësia e penisit tim kur ishim në autobus. Ajo donte të kalonte disa netë me mua. Ajo mendonte se zinxhiri i pantallonave të mia do të shpërthente nga ajo që kisha midis këmbëve.

- Ndoshta një nga mënyrat më të mira për tu prezantuar me një vajzë.

- Asgjë nga këto nuk do të ndodhte nëse nuk do ta kisha zbuluar BigLover një ditë.

- BigLover ? Çfarë eshte kjo dhe si ju ndihmoi? Na trego më shumë

- Një ditë e pashë këtë xhel në shtëpinë e mikut tim. Nuk e kisha parë kurrë nëpër dyqane, kështu që e pyeta se çfarë ishte. Pa hezituar, ai më tha që falë atij xheli penisi i tij ishte rritur 12 cm në vetëm 2 javë. .

- Ta tha pikërisht kështu?

- Po, dhe unë gjithashtu e pyeta se ku mund ta blija. Ai më dha emrin e faqes ku ta porosisja.

- Dhe rezultatet? Çfarë mendoni ju në lidhje me të?

- Unë e porosita xhelin ditën tjetër dhe pas 3 javësh, penisi im ishte rritur ndjeshëm.

- Kështu që i morët këto rezultate të jashtëzakonshme pas 3 javësh përdorimi të BigLover?

- Jo, e kam përdorur vetëm për 2 javë . E aplikoja ndërsa shikoja video porno. Ndjeja që penisi im po rritej që nga hera e parë që e përdora. Më dha një ngrohtësi të këndshme ndërsa e njomja. Kështu që në 2 javë penisi im shkoi nga 10 në 28 cm. Tani është e vështirë ta fsheh atë nën pantallona.

- Duket shumë premtuese. A keni foto të penisit tuaj para dhe pas përdorimit të xhelit?

- Po, dhe tani nuk kam turp t'i tregoj ato.

- Dhe e gjithë kjo falë BigLover?

- Po tamam. Nuk kam përdorur asgjë tjetër, nuk ishte e nevojshme. Imagjinoni, vetëm 10 minuta në ditë dhe 2 javë më vonë pata këtë penis që çmend agjentët e aeroportit dhe vajzat e bukura!

- Po pasi të ndalet përdorimi do të ketë një efekt të kundërt?

- Shoku im e përdori disa vjet më parë dhe thotë se madhësia e tij e penisit nuk ka ndryshuar që atëherë.

- Ndoshta pasi të lexoni historinë tuaj, të gjithë do të duan të marrin një rezultat të tillë.

- Eshte shumë e lehtë, unë mund t'ju jap linkun e faqes ku mund të blini xhel origjinal 100% me çmimin më të mirë.

- Ju nuk do të jeni më burri me penisin e madh, por edhe personi që ka ndihmuar të tjerët të zgjidhin problemet e tyre seksuale.

- Për të qenë i sinqertë, kur ekziston mundësia fantastike e rritjes së madhësisë së penisit shpejt dhe lehtë nuk kemi pse të ndrydhim veten dhe të jetojmë me komplekset tona.

- Faleminderit Cristian! Ne mezi presim historitë tuaja të tjera.